Strona główna > Blog > Codzienne > Pomysł na prezent świąteczny – karty upominkowe CTL
Powrót na górę

BLOG

Pomysł na prezent świąteczny – karty upominkowe CTL

  |   Codzienne

Święta to magiczny czas przygotowań i spotkań w rodzinnym gronie. To również czas obdarowywania najbliższych upominkami. Warto pomyśleć o idealnym prezencie nieco wcześniej, bowiem pozostawienie tego na ostatnią chwilę może skończyć się zakupem kolejnej pary skarpet lub świątecznego swetra, który wyląduje na dnie szafy. Wyjątkowym prezentem, który z pewnością przyniesie radość obdarowanej osobie, może okazać się karta upominkowa wrocławskiego CTL.

bon podarunkowy CTL

Karta upominkowa jest świetnym rozwiązaniem, bowiem to właśnie obdarowywanej sobie pozostawiamy wybór idealnego zabiegu. Mamy dzięki temu pewność, że obdarowana osoba otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje i co najbardziej przypadnie jej do gustu.
Mamy do wyboru dwa rodzaje kart upominkowych: kwotową oraz kartę na konkretny zabieg. W drugim przypadku możemy np. podarować bliskiej osobie kartę na relaksujący masaż, wybrany zabieg laserowy czy chociażby na  makijaż i wizaż. Czas realizacji takiego bonu to 2 miesiące od daty jego wydania.

Jak nabyć kartę upominkową?

Kartę upominkową można nabyć bezpośrednio w Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki we Wrocławiu lub poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. W sytuacji, gdy zamawiamy kupon upominkowy przez telefon lub internet, możemy dokonać płatności przelewem. Przy zamówieniu e-mailowym, należy przesłać wiadomość na adres: salon@ctl.wroc.pl z informacją zawierającą następujące dane:

– imię i nazwisko obdarowanej osoby,
– adres, na który karta upominkowa ma być wysłana (może to być zarówno nasz adres, jak i osoby obdarowywanej),
– w razie konieczności wystawienia faktury VAT, należy również podać dane do faktury.

Kartę upominkową możemy podarować niemal w każdej sytuacji, nie tylko z okazji Świąt. Wręczając taki prezent, mamy pewność, że nie popełnimy żadnej gafy przy wielogodzinnym szukaniu odpowiedniego podarunku. Zaoszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu, a  obdarowanej osobie zapewnimy chwile wspaniałego relaksu.