Mama wraca do formy

Blog > Mama wraca do formy

Ciąża i rodzicielstwo to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Radość i spełnienie oraz pozytywne emocje towarzyszące tym momentom są bezcenne i trudno wyrazić je słowami. Wiele świeżo upieczonych mam zmaga się jednak z nadmiernymi kilogramami. Jak wrócić do formy i odzyskać dawną sylwetkę?

 

Ciało kobiety podczas ciąży bardzo się zmienia – przybywa nie tylko kilogramów, ale też rozciąga się skóra i często pojawiają się rozstępy, a także cellulit. Wszystko to wpływa na zmniejszenie samooceny, tym bardziej, że trudno wrócić do formy, gdy całe dnie zajmujemy się nowonarodzonym maluszkiem. Podpowiadamy, jak zadbać o siebie, wrócić do formy i jednocześnie cieszyć się nową, życiową rolą.

 

Dołącz do nas na Facebooku

 

Wiemy też jak trudno znaleźć czas na ćwiczenia i inne formy aktywności, dlatego przygotowaliśmy kilka pomysłów na to, jak można wykorzystać czas spędzany w domu z maluszkiem. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na którym w każdą sobotę publikowane są posty w ramach cyklu #MamaWracaDoFormy. Znajdziecie tam ciekawe ćwiczenia i porady, pomagające w odzyskaniu doskonałej kondycji po ciąży.

 

Wypatrujcie również konkursu, przygotowanego specjalnie dla mam, który wystartuje już w maju!

 

Specjalne zabiegi dla mam

 

W naszym Centrum przygotowaliśmy rownież serię zabiegów, które pozwolą na jeszcze skuteczniejszą walkę o odzyskanie formy. Pierwszy z nich, pakiet “Wróć do rozmiaru”, jest doskonałym sposobem na pozbycie się zbędnych centymetrów, zniwelowanie obrzęków limfatycznych oraz wymodelowanie sylwetki. Kolejny pakiet – “Pokaż się w bikini”, przeznaczony jest dla wszystkich pań, które chcą wymodelować ciało, pozbyć się wiotkiej skóry, rozstępów oraz blizn – lato zbliża się wielkimi krokami! Wśród naszych propozycji znajduje się również pakiet “Wróć do rozmiaru i pokaż się w bikini”, który jest połączeniem zabiegów, mających na celu kształtowanie sylwetki oraz poprawę kondycji skóry.

 

Każdy z pakietów jest kombinacją zabiegów ICOONE, RMF, ZAFFIRO oraz ECO2 (laser frakcyjny). Obejmują one od 4 do 6 etapów, a ich liczba uzależniona jest od indywidualnych potrzeb.

 

Więcej informacji o pakietach można uzyskać bezpośrednio w CTLiK pod numerem telefonu: 71 330 12 11.

 

Czas zadbać o siebie i wrócić do formy!