Najczęściej zadawane pytania – usunięcie blizny, przebarwienia i grudek perlistych

Baza wiedzy > Najczęściej zadawane pytania – usunięcie blizny, przebarwienia i grudek perlistych

Czas na kolejną porcję najczęściej zadawanych pytań. Tym razem poznacie więcej szczegółów dotyczących zabiegów z wykorzystaniem lasera eCO2.

 

1. Czy w CTLiK usuwane są blizny po cesarskim cięciu? Jaki jest koszt takiego zabiegu?

 

Tak, możliwe jest usunięcie blizny po cesarskim cięciu. Aby skutecznie usunąć bliznę, niezbędne jest wykonanie serii minimum 5 zabiegów laserem Fraxel eCO2. Koszt jednego zabiegu to 300 zł. Zanim przystąpimy do jego wykonania, niezbędna jest konsultacja ze specjalistą. Prosimy o rejestrację telefoniczną z około 1-2 tygodniowym wyprzedzeniem.

 

2. Mam na twarzy mocno czerwone przebarwienie, które pozostało mi po wyciśniętym pryszczu. Czy możliwe jest jego całkowite usunięcie?

 

Z pewnością takie przebarwienie można rozjaśnić, ale nie możemy obiecać jego 100-procentowego usunięcia. Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja medyczna, po której od razu można wykonać zabieg. Koszt takiej konsultacji to 100 zł, jednak jeśli od razu po niej przeprowadzony będzie zabieg – cena konsultacji wliczona będzie już w cenę zabiegu. Jego przybliżona cena to 200-300 zł.

 

Zazwyczaj trzeba umawiać się z 1-2 tygodniowym wyprzedzeniem, ale czasami możliwy jest wcześniejszy termin. Proszę dzwonić pod tel. 71330311 w celu rejestracji.

 

3. Mam 16 lat i chcę zgłosić się na zabieg usunięcia przebarwienia na twarzy. Czy potrzebuję zgody rodziców?

 

Tak, od osób niepełnoletnich wymagamy pisemnej zgody prawnego opiekuna. Zgoda taka powinna zawierać imię i nazwisko opiekuna, numer jego dowodu osobistego, a także dane osoby, która będzie miała przeprowadzony zabieg.

 

4. Jaki jest koszt usunięcia grudek perlistych laserem CO2 na prąciu?

 

Koszt takiego zabiegu uzależniony jest od liczby grudek przeznaczonych do usunięcia. Waha się on pomiędzy 400 a 800 zł. Ostateczna cena będzie znana po konsultacji z lekarzem. Koszt konsultacji to 100 zł – jest on jednak później wliczany w cenę zabiegu.

 

5. Jak można umówić się na wypalenie brodawek? Konieczna jest konsultacja, a następnie wykonywany jest zabieg czy można umówić się bezpośrednio na zabieg?

 

Zabieg można wykonać bezpośrednio po konsultacji medycznej (tego samego dnia). Konieczne jest więc umówienie się na wizytę – najlepiej zrobić to z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

 

Jeśli chcecie o coś zapytać, napiszcie do nas wiadomość na Facebooku lub zostawcie pytanie w komentarzu poniżej. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.