W zdrowym ciele zdrowy duch

Blog > W zdrowym ciele zdrowy duch

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca o godzinie 21:00 w Oleśnicy nad Stawami odbędzie się 2. Bieg Szerszenia – Nocny Bieg Świętojański.

 

 

Z ogromną przyjemnością wspieramy sportowców, dlatego miło nam poinformować, że jesteśmy jednymi ze sponsorów tego wydarzenia. Będziemy mieć swoje stanowisko w amfiteatrze i na miejscu nasz konsultant będzie do waszej dyspozycji – będziecie mogli przyjść, zadać pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, związane np. z zabiegami laserowymi.

 

Bieg zorganizowany jest wspólnie z MOKiS Oleśnica i z miastem Oleśnica. Ambasadorką 2. Biegu Szerszenia została znana zawodniczka klubu LKS Vectra Włocławek – Iwona Lewandowska. Obok niej pojawi się również Danuta Urbanik – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski na dystansach 800 i 1500 m.

 

Warto pojawić się nad Stawami – zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek, odbędzie się również pokaz teatru ognia Implozja, poznamy obrządki charakterystyczne dla Nocy Świętojańskiej, a wydarzenie umilą występy zespołów ludowych, a dla zawodników i osób towarzyszących przygotowano wspólną biesiadę.

 

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu i trzymamy kciuki za wszystkich zawodników! Do zobaczenia!