Zabiegi laserowe – najczęściej zadawane pytania

Blog > Zabiegi laserowe – najczęściej zadawane pytania

Zabiegi laserowe zyskują swoją popularność, głównie dzięki swojej skuteczności i nieinwazyjnemu przebiegowi. Często jednak pojawiają się pytania dotyczące okresu w jakim powinno się je wykonywać oraz liczby wykonywanych zabiegów. Poznajcie pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów.

 

1. Mam pytanie odnośnie lasera frakcyjnego CO2. Czy zabieg ten można wykonać jeszcze teraz, przed zbliżającym się latem czy lepiej czekać do jesieni? i jak długo po takim zabiegu trzeba unikać słońca?

 

Zabieg można wykonać jeszcze przed zbliżającym się latem, jednak przez około 2-3 miesięcy należy unikać słońca. Jeśli więc ma Pani plany wakacyjne i zamierza się Pani opalać w najbliższym czasie, lepiej zaczekać z zabiegiem do jesieni.

 

2. Jestem zainteresowana kilkoma zabiegami w CTL w przyszłym roku, a szczególnie zabiegiem laserowym na przebarwienia (cała twarz). Na Państwa stronie znalazłam kilka jeszcze interesujących zabiegów, zarówno na twarz jak i na cale ciało. Jedynym problemem jest to, że nie mieszkam w Polsce i w kraju będę dosyć krótko (około tygodnia). Chciałabym skorzystać z przynajmniej dwóch zabiegów na twarz (fraxel, może skin master albo IPL, może 2 x fraxel jeśli to możliwe), kwas hialuronowy na cienie pod oczami, także zabieg na dłonie. Czy mogliby mi Państwo zaproponować zabiegi, z których mogłabym skorzystać w przeciągu tygodnia?

 

Jeżeli mielibyśmy zaplanować Pani program zabiegów, które moglibyśmy wykonać w ciągu 7 dni, to w pierwszym dniu wykonamy zabieg na przebarwienia, a następnie zabieg laserem frakcyjnym. Po około 5 dniach od zabiegu laserem frakcyjnym, możemy wykonać kolejne zabiegi. W piątym dniu możemy wykonać zabieg skin master i zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. W siódmym dniu skin master i wizyta kontrolna.

 

3. Witam. Mam do państwa pytanie. Jaki jest koszt zabiegu laserem frakcyjnym na pojedyncze blizny oraz jaki jest koszt konsultacji przed zabiegiem? Pytam, ponieważ straciłam już trochę pieniędzy na zupełnie nieskuteczne terapie. Mam na twarzy kilka blizn potrądzikowych. Wg dermatologa są to dość głębokie zanikowe blizny. Blizny są dość spore (ok. 7 mm), maja nierówne krawędzie (powstały w wyniku rozdrapywania). Zależy mi na usunięciu dwóch, najbardziej widocznych.

 

Niestety nie da się wycenić kosztu zabiegu, przed obejrzeniem wspomnianych blizn. Zapraszamy więc na konsultację. Jedynie w ten sposób będziemy mogli podać konkretne informacje.

 

4. Jaki jest koszt terapii laserowej, dotyczącej usunięcia płytkich, lecz licznych, rozstępów na podbrzuszu po porodzie? Jaki jest czas oczekiwania na taki zabieg?

 

Prawdopodobnie koszt jednego zabiegu będzie wynosił 400-600 złotych. Na pewno konieczne będzie wykonanie kilku zabiegów. Natomiast precyzyjnie będzie można wszystko określić dopiero na konsultacji. Średni czas oczekiwania na zabieg wynosi około 1 tygodnia, jednak czasami można go wykonać szybciej.

 

5. Interesuje mnie zabieg laserowy na twarz – chciałam pozbyć się powiększonych porów. Jaka jest cena takiego zabiegu i czy po jednej wizycie można osiągnąć pożądany efekt?

 

W celu usunięcia powiększonych porów można wykonać zabieg laserem eCO2. Średnio, żeby uzyskać znaczną poprawę, wykonuje się około 3 zabiegów, ale najpierw potrzebna jest konsultacja lekarska, aby ocenić czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu.

 

Macie jeszcze jakieś pytania? Piszcie śmiało w komentarzu lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Na wszystkie chętnie odpowiemy i rozwiejemy Wasze wątpliwości!