MGR JACEK TURBAŃSKI

specjalista rehabilitacji ruchowej, dyplomowany terapeuta manualny

Mgr Jacek Turbański ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jest specjalistą w zakresie rehabilitacji ruchowej oraz dyplomowanym terapeutą manualnym.
Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw przez 12 lat w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu a następnie w Centrum Medycznym PROMEDIS we Wrocławiu, gdzie w latach od 1999 do 2009 kierował Oddziałem Usprawniania Leczniczego. W latach od 1986 do 1998 był trenerem odnowy biologicznej w Szermierczym Klubie Sportowym KOLEJARZ we Wrocławiu a obecnie współpracuje z Szermierczym Klubem Sportowym WROCŁAWIANIE.
Od ponad 20 lat specjalizuje się w zespołach bólowych, urazach sportowych i usprawnianiu pacjentów z SM. Nieustannie kształci się i rozszerza swoją wiedzę i umiejętności w zakresie terapii manualnych oraz leczenia zespołów bólowych, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Z Centrum Terapii Laserowej związany jest nieprzerwanie od stycznia 2017 roku, tj. od momentu uruchomienia w CTL pierwszego w Polsce Ośrodka Terapii Jądrowym Rezonansem Magnetycznym MBST® – innowacyjnej metody łagodzenia bólu i regeneracji tkanek w bolesnych zmianach zwyrodnieniowych oraz pourazowych układu mięśniowo-szkieletowego.