CENTRUM TERAPII LASEROWEJ

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach:

Pon-Pt09:00 - 19:00
Sb-NdNie pracujemy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zabiegi laserowe i zabiegi chirurgiczne

Bezkrwawe laserowe usuwanie narośli skórnych, zbędnego owłosienia, tatuaży, blizn, zmarszczek, rozszerzonych naczynek

MBST - leczenie jądrowym rezonansem magnetycznym

Nowoczesne leczenie chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów,  urazów sportowych, osteoporozy. Szybkie i skuteczne leczenie bólów bioder, kolan i pleców

Fizjoterapia skóry - zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi lecznicze, upiększające, kosmetyczne i relaksacyjne

Polecamy na jesień

Polecane numer 1

Bezkrwawe laserowe usuwanie narośli skórnych, zbędnego owłosienia, tatuaży, blizn, zmarszczek, rozszerzonych naczynek

Polecane numer 2

Bezkrwawe laserowe usuwanie narośli skórnych, zbędnego owłosienia, tatuaży, blizn, zmarszczek, rozszerzonych naczynek

Polecane numer 3

Bezkrwawe laserowe usuwanie narośli skórnych, zbędnego owłosienia, tatuaży, blizn, zmarszczek, rozszerzonych naczynek

Polecane numer 4

Bezkrwawe laserowe usuwanie narośli skórnych, zbędnego owłosienia, tatuaży, blizn, zmarszczek, rozszerzonych naczynek

ZGŁOŚ SIĘ PO PORADĘ

Czekamy na kontakt od Ciebie. Umów się na wizytę lub konsultację.

Centrum Terapii Laserowej

Jest to pierwsze w Polsce Centrum Terapii Laserowej. Mamy 30-letnie doświadczenie w pracy z laserami medycznymi. Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i dermatologicznej oraz Polskiego  Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Oferujemy państwu szeroką gamę zabiegów laserowych leczniczych i odmładzających, diagnostykę i usuwanie znamion, nowoczesne leczenie bólu i zmian zwyrodnieniowych oraz pourazowych układu kostno-stawowego MBST oraz zabiegi kosmetyczne, rewitalizujące, masaże, pielęgnację twarzy i ciała, kwalifikacje do operacji plastycznych, zabiegi medycyny estetycznej, zmarszczki, wypełniacze, powiększanie ust, nadpotliwość.

LEKARZE SPECJALIŚCI Z PONAD 35-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Opinie naszych pacjentów

 • Cztery lata temu trafiłam do Pani dr Doroty Bałazińskiej w Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu z powodu dokuczliwego bólu bioder. Byłam już zakwalifikowana do zabiegu wymiany stawu biodrowego, ale szukałam jakiejś alternatywy. Zdecydowałam się na terapię rezonansem magnetycznym MBST. Po dziewięciu zabiegach nadal odczuwałam ból, ale wiedziałam, że proces regeneracji trwa około 6 miesięcy. Już po 3 miesiącach zaczęłam odczuwać stopniową poprawę. Z czasem zapomniałam, że bolały mnie kiedyś biodra. Mogłam normalnie funkcjonować i cieszyć się z intensywnej opieki nad malutkim Wnuczkiem. Byłam cały czas pod kontrolą pani Doktor. Jak to zwykle bywa zapominamy, że o stawy trzeba dbać. Chodzenie na wysokich obcasach, które uwielbiam, przypomniało mi, że mam biodra. Nie czekając na pogorszenie zgłosiłam się na kolejną terapię i właśnie ją kończę.

  Z całego serca polecam terapię MBST ludziom, którzy chcą jak najdłużej zachować swoje stawy i żyć bez bólu.

  Pacjentka Helena
  13 września 2021 roku
 • Od wielu lat miałam kilka fioletowych naczynek na nodze. Nie były jakieś duże, ale strasznie mnie irytowały. Nie wierzyłam, że coś będzie w stanie je zamknąć, może dlatego też nic z tym nie robiłam…. Pomyślałam, że spróbuję. Poszłam. Wystarczył jeden zabieg! Jestem przeszczęśliwa! Jeszcze resztki „siniaczka” zostały, ale już wiem że to była mega dobra inwestycja w swój komfort życia. Lekarz ma bardzo dobre podejście. Polecam!
   
   
  Judyta Eliasz
 • Bardzo polecam Dr Dorotę Bałazińska . Profesjonalne podejście do pacjenta , żaden zabieg z Panią Dr nie jest straszny. Jak dla mnie pięć gwiazdek to za mało. Polecam

  Kamila Banaśkiewicz
 • Mam przyjemność korzystania z zabiegów usuwania rozstępów po ciąży Laserem Infiniti. Cały mój brzuch był pokryty bardzo szerokimi rozstępami,które powstały około rok temu. Po drugim zabiegu Infiniti widzę znaczącą różnice. Blizny stały się o połowę mniejsze, mniej widocznie. CTL zna się na rzeczy, i jest to najbardziej profesjonalne centrum jakie odwiedziłam. To co obiecują staje się rzeczywistością!

  Justyna Chrząszcz
 • SZCZERZE POLECAM !! Wystarczyło 7 zabiegów terapii MBST, żeby 5 lat bólu kolana i znacznego ograniczenia ruchomości stawu (chondromalacja IV stopnia rzepki) odeszło w niepamięć 🙂 Mogę chodzić po schodach, biegać, jeździć na rowerze… Cena terapii może wydawać się wysoka, ale jeśli policzy się te wszystkie maści, tabletki, zastrzyki dostawowe, nie wspominając o cierpieniu fizycznym… okazuje się, że naprawdę WARTO !!

  Dorota Rutkowska
 • Mieliśmy duże problemy z Mamą która jest osobą starszą (rocznik 1926) i ma ukończone 94 lata. Spodziewamy się, że „spokojnie” dożyje 100 lat, gdyż jest bardzo sprawna intelektualnie. Na skutek procesów starzenia i aktywności domowej nastąpiło złamanie kompresyjne 4 i 5 kręgu w kręgosłupie co spowodowało bardzo duże bóle, oraz mocne ograniczenie możliwości poruszania się. Mając na uwadze brak możliwości leczenia operacyjnego w tym wieku (wg. lekarzy jest to wiek gdzie już nie powinno się operacyjnie ingerować w organizm). Zdecydowałem się więc na terapię nazwaną Terapeutyczny Rezonans Magnetyczny ( skrót MBST) w Centrum Terapii Laserowej przy ul. Komuny Paryskiej 56 we Wrocławiu.
  Wymagało to wizyt w Centrum w lecie 2019 roku, ale w perspektywie roku (ocenę piszę we wrześniu 2020) po terapii widzę bardzo dużą poprawę w zdrowiu Mamy. Może się poruszać, chodzi na zakupy (jej ostatni rekord to przejście samodzielne ok 1,5 km wprawdzie z siadaniem na ławkach co 400-500 m), a co dla mnie najważniejsze uprawia swoje dwa małe przydomowe ogródki, co w wieku 94 lat i po złamaniu kompresyjnym jest dużym osiągnięciem. Osobiście bardzo polecam ten rodzaj terapii gdyż w przypadku mojej Mamy obserwuję znaczną poprawę jej możliwości ruchowych oraz co ważne nie narzeka na ból. Najważniejsze że jest to metoda bezbolesna i w przypadku Mamy nie zaobserwowaliśmy żadnych skutków ubocznych.
  Jan Kaczmar
  Profesor Politechniki Wrocławskiej